• Biofrost Active Gel 175Ml.
-22%

Biofrost Active Gel 175 ml.

SKU-koodiBI6430070090085
Aktiivinen geeli lihaksille ja nivelille.
Normaalihinta €21,54 12,31 € / 100ml
Alennushinta €21,54 Normaalihinta €27,49
Säästät: -€5,95
12,31 € / 100ml
Loppuunmyyty
Biofrost Active Gel 175Ml.
Biofrost Active Gel 175 ml.
Normaalihinta €21,54 12,31 € / 100ml
Alennushinta €21,54 Normaalihinta €27,49
Säästät: -€5,95
12,31 € / 100ml

 

 
Biofrost Active -geeli on edistyksellinen koostumus, joka on suunniteltu lämmittämään ja rentouttamaan lihaksia ja niveliä ennen tai jälkeen liikunnan. Se sisältää ainesosia, kuten mentolia ja kamferia, jotka antavat virkistävän ja rauhoittavan tunteen. Koostumukseen kuuluu myös glyseriiniä, joka kosteuttaa ihoa. Geeli imeytyy nopeasti ja sopii erinomaisesti urheilijoille ja aktiivista elämäntapaa viettäville.

Koostumus

Aqua, denaturoitu alkoholi, mentoli, kamferi, glyseriini, natriumpolyakrylaatti, hydroksietyyliselluloosa, tetranatrium-EDTA.

Käyttöohje

Levitä geeliä hoidettavalle alueelle ja hiero, kunnes se imeytyy. Toista tarvittaessa.

Apteekkarin vinkki

Tämä aktiivigeeli on suunniteltu lämmittämään ja rentouttamaan lihaksia ja niveliä ennen tai jälkeen fyysisen toiminnan.