• Bequisa Aloe Vera 1L.
-18%

Bequisa Aloe Vera 1 l.

SKU-koodiBE8436013360510
Bequisa Aloe Vera 1 l: Bequisa Aloe Vera on luonnontuote, joka sisältää aloe veraa, kasvia, joka tunnetaan kosteuttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Aloe veraa on perinteisesti käytetty auringonpolttamien ja ihoärsytysten lievittämiseen sekä luonnollisena kosteuttajana. Tuote toimitetaan 1 litran pullossa.
Normaalihinta €15,50 1,55 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,95
Säästät: -€3,45
1,55 € / 100ml
Bequisa Aloe Vera 1L.
Bequisa Aloe Vera 1 l.
Normaalihinta €15,50 1,55 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,95
Säästät: -€3,45
1,55 € / 100ml

 

 

Bequisa Aloe Vera 1 l: Bequisa Aloe Vera on luonnontuote, joka sisältää aloe veraa, kasvia, joka tunnetaan kosteuttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Aloe veraa on perinteisesti käytetty auringonpolttamien ja ihoärsytysten lievittämiseen sekä luonnollisena kosteuttajana. Tuote toimitetaan 1 litran pullossa.

Koostumus

Ota 15 ml (yksi ruokalusikallinen) päivässä. Voidaan laimentaa veteen.

Apteekkarin neuvo

Ravintolisät eivät korvaa tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja.
Älä ylitä suositeltua annosta.
Säilytettävä pienten lasten ulottumattomissa.