• Bellapierre Cosmetics Makeup Mineral Foundation Spf 15 - Chocolate Truffle , 9 g
  • Bellapierre Cosmetics Mineraalimeikkivoide SPF 15 – Chocolate Truffle, 9 g
  • Bellapierre Cosmetics Mineraalimeikkivoide SPF 15 – Chocolate Truffle, 9 g
  • Bellapierre Cosmetics Mineraalimeikkivoide SPF 15 – Chocolate Truffle, 9 g
-35%

Bellapierre Cosmetics Mineraalimeikkivoide SPF 15 – Chocolate Truffle, 9 g

SKU-koodiBE812267010285
100 % mineraalinen irtopohjameikki, väri Chocolate Truffle
Normaalihinta €18,90 210,0 € / 100gr
Alennushinta €18,90 Normaalihinta €29,00
Säästät: -€10,10
210,0 € / 100gr
Bellapierre Cosmetics Makeup Mineral Foundation Spf 15 - Chocolate Truffle , 9 g
Bellapierre Cosmetics Mineraalimeikkivoide SPF 15 – Chocolate Truffle, 9 g
Normaalihinta €18,90 210,0 € / 100gr
Alennushinta €18,90 Normaalihinta €29,00
Säästät: -€10,10
210,0 € / 100gr

 

 
Bellapierren 5-in-1-mineraalimeikkivoide pystyy kaikkeen! Tätä irtopuuterimuotoista mineraalimeikkivoidettamme voi käyttää peitevoiteena, SPF 15 -suojalla varustettuna meikkivoiteena, viimeistelypuuterina tai kiinnityspuuterina. Tuloksena on täydellinen peittävyys, joka ei näytä epätasaiselta tai paksulta ja joka suojaa ihoasi haitallisilta UV-säteiltä.
Tämä meikkivoide on valmistettu neljästä yksinkertaisesta ainesosasta, mukaan lukien mika, joka on iholle ystävällinen ja hellävarainen mineraali, joka suojaa ja ravitsee ihoa, sekä sinkkioksidit, rautaoksidit ja titaanidioksidi. Meikkivoide on hypoallergeeninen ja sopii kaikille ihotyypeille. Pigmentit on tiivistetty erittäin pehmeään koostumukseen, jotta ne tuntuvat iholla pehmeiltä ja samettisilta ja auttavat sinua saavuttamaan tasaisen ja yhtenäisen ihon sävyn.

Ainesosat

Mika, titaanidioksidi, sinkkioksidi, rautaoksidit. Saattaa sisältää: kromioksidivihreää, ultramariineja