• Bellapierre Cosmetics Make-Up Compact Mineral Foundation - Ivory , 10 g
  • Bellapierre Cosmetics Kompakti mineraalimeikkivoide – Ivory, 10 g
  • Bellapierre Cosmetics Kompakti mineraalimeikkivoide – Ivory, 10 g
  • Bellapierre Cosmetics Kompakti mineraalimeikkivoide – Ivory, 10 g
-35%

Bellapierre Cosmetics Kompakti mineraalimeikkivoide – Ivory, 10 g

SKU-koodiBE812267010315
Ivory-värinen kompakti meikkivoide
Normaalihinta €22,20 222,0 € / 100gr
Alennushinta €22,20 Normaalihinta €34,00
Säästät: -€11,80
222,0 € / 100gr
Bellapierre Cosmetics Make-Up Compact Mineral Foundation - Ivory , 10 g
Bellapierre Cosmetics Kompakti mineraalimeikkivoide – Ivory, 10 g
Normaalihinta €22,20 222,0 € / 100gr
Alennushinta €22,20 Normaalihinta €34,00
Säästät: -€11,80
222,0 € / 100gr

 

 
Puhtaista mineraaleista valmistettu kompakti puuterimeikkivoide, jonka tekstuuri on pehmeä ja joka sisältää luonnollisia ainesosia, kuten jojobaöljyä, jolla on kosteuttavia ominaisuuksia ja joka toimii ihon antioksidanttina. Sisältää kuusama-uutteita, jotka säilyttävät tuotteen ilman kemiallisia säilöntäaineita. Ei sisällä talkkia eikä parabeeneja, joten se sopii kaikille ihotyypeille, myös herkälle iholle.

Ainesosat

Mica, sinkkistearaatti, sinkkioksidi, Simmondsia Chinensis (jojoba) -siemenöljy, lauroyylilysiini, Lonicera Caprifolium (kuusama) -kukkauute
Saattaa sisältää: titaanidioksidia, rautaoksideja, kromioksidivihreää.