• Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme - Nude , 3.8 g
  • Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme – Nude, 3,8 g
  • Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme – Nude, 3,8 g
-35%

Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme – Nude, 3,8 g

SKU-koodiBE812267016416
Kiss Proof Lip Crème -nestemäinen, pitkäkestoinen huulipuna, sävy Nude
Normaalihinta €9,80 257,89 € / 100gr
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,00
Säästät: -€5,20
257,89 € / 100gr
Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme - Nude , 3.8 g
Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme – Nude, 3,8 g
Normaalihinta €9,80 257,89 € / 100gr
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,00
Säästät: -€5,20
257,89 € / 100gr

 

 
Kiss Proof Lip Crèmes -huulivoiteet on suunniteltu kestämään koko päivän. Niiden kermainen koostumus on kevyt, ja kuivuttuaan se muuttuu kauniiksi mattaväriseksi. Väripigmentit ovat niin voimakkaita, että yksi levitys riittää.

Ainesosat

Isododekaani, mehiläisvaha, syklopentasiloksaani, hydrattu styreeni/isopreenikopolymeeri, dimetikoni, fenoksietanoli. Saattaa sisältää +/- {D&C Red No. 6 & 7, D&C Blue No. 1, rautaoksidit (CI 77491:2, CI 77491:9, CI 77492, CI 77499)}.