• Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme - Antique Pink , 3,8 g
  • Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme – Antique Pink, 3,8 g
  • Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme – Antique Pink, 3,8 g
-35%

Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme – Antique Pink, 3,8 g

SKU-koodiBE812267016980
Kiss Proof Lip Crème -nestemäinen, pitkäkestoinen huulipuna, sävy Antique Pink
Normaalihinta €9,80 257,89 € / 100gr
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,00
Säästät: -€5,20
257,89 € / 100gr
Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme - Antique Pink , 3,8 g
Bellapierre Cosmetics Kiss Proof Lip Creme – Antique Pink, 3,8 g
Normaalihinta €9,80 257,89 € / 100gr
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,00
Säästät: -€5,20
257,89 € / 100gr

 

 
Kiss Proof Lip Crèmes -huulivoiteet on suunniteltu kestämään koko päivän. Niiden kermainen koostumus on kevyt, ja kuivuttuaan se muuttuu kauniiksi mattaväriksi. Väripigmentit ovat niin voimakkaita, että yksi levitys riittää.

Ainesosat

Isododekaani, mehiläisvaha, syklopentasiloksaani, hydrattu styreeni/isopreenikopolymeeri, dimetikoni, fenoksietanoli. Saattaa sisältää +/- {D&C Red No. 6 & 7, D&C Blue No. 1, rautaoksidit (CI 77491:2, CI 77491:9, CI 77492, CI 77499)}.