• Bellapierre Cosmetics Make-up Hd Finishing Powder - Translucent , 28,5 g
  • Bellapierre Cosmetics HD Finishing Powder - Translucent, 28,5 g
-35%

Bellapierre Cosmetics HD Finishing Powder - Translucent, 28,5 g

SKU-koodiBE812267018045
Läpikuultava, ihoa mattava ja meikkiä kiinnittävä HD Finishing Powder -puuteri, väri Translucent
Normaalihinta €16,30 57,19 € / 100gr
Alennushinta €16,30 Normaalihinta €25,00
Säästät: -€8,70
57,19 € / 100gr
Bellapierre Cosmetics Make-up Hd Finishing Powder - Translucent , 28,5 g
Bellapierre Cosmetics HD Finishing Powder - Translucent, 28,5 g
Normaalihinta €16,30 57,19 € / 100gr
Alennushinta €16,30 Normaalihinta €25,00
Säästät: -€8,70
57,19 € / 100gr

 

 
HD Finishing Powder on pehmeä, mikapohjainen puuteri, joka mattistaa ja kiinnittää meikin. Silkkinen, kiiltämätön koostumus. Ihanteellinen ”baking”-tekniikkaan.

Ainesosat

Mika, magnesiumstearaatti, fenoksietanoli, tokoferyyliasetaatti, etyyliheksyyliglyseroli, titaanidioksidi, dimetikoni. Saattaa sisältää: rautaoksideja (CI 77491, CI 77492, CI 77499), kiille (CI 77019).