• Atache Soft Derm Repare 50 ml.
  • Atache Soft Derm Repare 50 ml.
-21%

Atache Soft Derm Repare 50 ml.

SKU-koodiAT8430795008608
Ihon korjaava voide.
Normaalihinta €32,20 64,4 € / 100ml
Alennushinta €32,20 Normaalihinta €40,63
Säästät: -€8,43
64,4 € / 100ml
Atache Soft Derm Repare 50 ml.
Atache Soft Derm Repare 50 ml.
Normaalihinta €32,20 64,4 € / 100ml
Alennushinta €32,20 Normaalihinta €40,63
Säästät: -€8,43
64,4 € / 100ml

 

 
Atache Soft Derm Repare on korjaava voide, joka on kehitetty auttamaan vaurioituneen ihon uudistumista ja rauhoittamista. Sen ainesosat, kuten aloe vera -uute ja jojobaöljy, edistävät ihon palautumista.