• Atache Soft Derm Intensive Defense 50 ml.
-6%

Atache Soft Derm Intensive Defense 50 ml.

SKU-koodiAT8430795008615
Intensiivinen suojaava voide - ravintolisä.
Normaalihinta €33,90 67,8 € / 100ml
Alennushinta €33,90 Normaalihinta €35,96
Säästät: -€2,06
67,8 € / 100ml
Atache Soft Derm Intensive Defense 50 ml.
Atache Soft Derm Intensive Defense 50 ml.
Normaalihinta €33,90 67,8 € / 100ml
Alennushinta €33,90 Normaalihinta €35,96
Säästät: -€2,06
67,8 € / 100ml

 

 

Mikä on Atache Soft Derm Intensive Defense 50 ml?

Ravintolisä, intensiivinen suojaava voide.

Koostumus ja ominaisuudet

  • Intensiivisen suojan tarjoava ravintolisävoide.
  • Pakkauskoko: 50 ml.

Käyttöohje

Ota pakkauksessa ilmoitettu päivittäinen annos, mieluiten veden kanssa ja aterian yhteydessä, jos valmistaja niin suosittelee. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka haluavat täydentää ruokavaliotaan tuotteen käyttötarkoituksen mukaisella valmisteella.

Varotoimet ja säilytys

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Säilytä lasten ulottumattomissa. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta, jos olet raskaana, imetät, sairastat tai käytät lääkkeitä.