• Atache Essentielle Aqua Tonic 500Ml
-31%

Atache Essentielle Aqua Tonic 500 ml

SKU-koodiAT8430795005317
Atache Essentielle Aqua Tonic 500 ml. Virkistävä ja ihoa kiinteyttävä kasvojen tonic. Tasapainottaa ihon pH-arvoa ja valmistaa ihon seuraaviin hoitoihin.
Normaalihinta €24,20 4,84 € / 100ml
Alennushinta €24,20 Normaalihinta €34,95
Säästät: -€10,75
4,84 € / 100ml
Atache Essentielle Aqua Tonic 500Ml
Atache Essentielle Aqua Tonic 500 ml
Normaalihinta €24,20 4,84 € / 100ml
Alennushinta €24,20 Normaalihinta €34,95
Säästät: -€10,75
4,84 € / 100ml

 

 
Atache Essentielle Aqua Tonic -kasvovesi on virkistävä ja elvyttävä lisä päivittäiseen ihonhoitorutiiniin. Tämä kasvovesi, jonka koostumus perustuu ainutlaatuiseen yhdistelmään kosteuttavia ja ihoa kiinteyttäviä ainesosia, auttaa tasapainottamaan ihon pH-arvoa ja poistamaan meikin ja kasvojen puhdistusaineiden jäänteet. Sen kevyt, alkoholiton koostumus virkistää ihoa välittömästi, jättäen sen puhtaaksi, pehmeäksi ja valmiiksi ottamaan vastaan seuraavat kosteuttavat hoidot. Kaikille ihotyypeille sopiva tämä kasvovesi on välttämätön tuote raikkaan ja säteilevän ihon ylläpitämiseksi.

Käyttöohjeet

Levitä sopiva määrä toneria vanulapulle tai meikinpoistolevylle. Pyyhi kevyesti kasvoja ja kaulaa välttäen silmänympärysalueita. Käytä aamuin ja illoin kasvojen puhdistuksen jälkeen.