• Atache Dermic+ Intensifier Supreme 15Ml.
  • Atache Dermic+ Intensifier Supreme 15 ml.
  • Atache Dermic+ Intensifier Supreme 15 ml.
  • Atache Dermic+ Intensifier Supreme 15 ml.
-14%

Atache Dermic+ Intensifier Supreme 15 ml.

SKU-koodiAT8430795002804

Intensiivinen seerumi ihon tekstuurin parantamiseen.

Normaalihinta €38,60 257,33 € / 100ml
Alennushinta €38,60 Normaalihinta €44,95
Säästät: -€6,35
257,33 € / 100ml
Atache Dermic+ Intensifier Supreme 15Ml.
Atache Dermic+ Intensifier Supreme 15 ml.
Normaalihinta €38,60 257,33 € / 100ml
Alennushinta €38,60 Normaalihinta €44,95
Säästät: -€6,35
257,33 € / 100ml

 

 

Atachen Dermic+ Intensifier Supreme on korkealaatuinen intensiiviseerumi, joka on kehitetty parantamaan ihon tekstuuria ja ulkonäköä. Tämä seerumi sisältää huippuluokan ainesosia, jotka auttavat vähentämään pigmenttimuutoksia, ryppyjä ja hienoja juonteita, jolloin ihosta tulee tasaisempi ja säteilevämpi.