• Armonia Fisio-Up 75Ml.
-37%

Armonia Fisio-Up 75 ml.

SKU-koodiAR8420649113442
Armonia Fisio-Up 75 ml on vartalonhoitotuote, jota käytetään lihasten ja nivelten kipujen lievittämiseen ja rentouttamiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten arnikkaa ja harpagofyyttiä, jotka tunnetaan tulehdusta ja kipua lievittävistä ominaisuuksistaan. Tuote levitetään suoraan iholle ja hierotaan kevyesti, jotta sen terapeuttiset vaikutukset tulevat esiin. Se sopii erinomaisesti henkilöille, jotka kärsivät lihas- tai nivelkivuista tai jännityksestä fyysisen rasituksen tai arjen stressin vuoksi.
Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
Alennushinta €8,50 Normaalihinta €13,57
Säästät: -€5,07
11,33 € / 100ml
Armonia Fisio-Up 75Ml.
Armonia Fisio-Up 75 ml.
Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
Alennushinta €8,50 Normaalihinta €13,57
Säästät: -€5,07
11,33 € / 100ml

 

 

Armonia Fisio-Up 75 ml on vartalonhoitotuote, jota käytetään ihon ulkonäön ja terveyden parantamiseen. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat kosteuttamaan, ravitsemaan ja elvyttämään ihoa, jolloin iho muuttuu pehmeäksi ja säteileväksi. Tätä tuotetta voidaan käyttää koko vartalolle, myös kasvoille, ja se on erityisen hyödyllinen kuivalle tai kuivuneelle iholle. Kosteuttamisen lisäksi Armonia Fisio-Up auttaa myös parantamaan ihon kimmoisuutta ja vähentämään ryppyjen ja hienojen juonteiden näkyvyyttä. Tuote imeytyy helposti eikä jätä iholle rasvaista tunnetta.