• Aprolis Aprolis Herpropol Roll-On 5Ml.
-20%

Aprolis Aprolis Herpropol Roll-On 5 ml.

SKU-koodiAP8413568021226
Aprolis Herpropol Roll-On 5 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään levittämällä roll-on-tuotetta suoraan iholle. Se sisältää luonnollisia eteerisiä öljyjä, joilla voi olla terapeuttisia vaikutuksia. Tuotetta suositellaan levitettäväksi kevyesti halutuille alueille, kuten ohimoille, kaulalle tai ranteisiin, ja hierottavaksi kevyesti, jotta tuote imeytyy paremmin.
Normaalihinta €10,20 204,0 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,68
Säästät: -€2,48
204,0 € / 100ml
Aprolis Aprolis Herpropol Roll-On 5Ml.
Aprolis Aprolis Herpropol Roll-On 5 ml.
Normaalihinta €10,20 204,0 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,68
Säästät: -€2,48
204,0 € / 100ml

 

 

Aprolis Herpropol Roll-On 5 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin. Tämä roll-on sisältää sekoituksen luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita levitetään suoraan iholle. Käytä tuotetta kiertämällä korkki auki ja levittämällä roll-on-tuotetta kevyesti halutulle alueelle. Voit käyttää sitä lihaskipujen lievittämiseen, mielen ja kehon rentouttamiseen, unen laadun parantamiseen, stressin lievittämiseen ja hyvinvoinnin edistämiseen. Muista lukea käyttöohjeet ja kysyä neuvoa aromaterapian asiantuntijalta, jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja tuotteen turvallisesta ja tehokkaasta käytöstä.

Koostumus

Tämän tuotteen pääainesosa on luonnollisten eteeristen öljyjen seos.

Apteekkarin neuvo

Seuraavassa on joitakin varoituksia ja neuvoja Aprolis Aprolis Herpropol Roll-On 5 ml -tuotteen turvalliseen ja tehokkaaseen käyttöön:

1. Ennen ensimmäistä käyttökertaa tee herkkyystesti pienelle ihoalueelle varmistaaksesi, ettei sinulla ole allergisia reaktioita tai ärsytystä.

2. Vältä kosketusta silmiin ja limakalvoihin. Jos tuotetta pääsee vahingossa silmiin tai limakalvoille, huuhtele ne runsaalla vedellä.

3. Älä levitä tuotetta avoimiin haavoihin tai ärtyneelle iholle.

4. Säilytä tuote lasten ja lemmikkieläinten ulottumattomissa.

5. Jos olet raskaana, imetät tai sinulla on jokin sairaus, ota yhteyttä aromaterapian asiantuntijaan ennen tämän tuotteen käyttöä.

6. Älä niele tuotetta. Tuote on tarkoitettu vain ulkoiseen käyttöön.

7. Säilytä roll-on-tuotetta viileässä ja kuivassa paikassa, suojattuna suoralta auringonvalolta.

Muista, että nämä ohjeet ovat yleisiä, ja on aina suositeltavaa kysyä lisätietoja aromaterapian asiantuntijalta tämän tuotteen käytöstä.
Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me