• Alvinatur Roll-On Cbd 14Ml.** ** Alvinatur Roll-On Cbd 14Ml.
-25%

Alvinatur Roll-On CBD 14 ml.**

SKU-koodiAL8420931105322
14 ml:n CBD-roll-on, joka on kätevä käyttää.
Normaalihinta €44,85 320,36 € / 100ml
Alennushinta €44,85 Normaalihinta €59,80
Säästät: -€14,95
320,36 € / 100ml
Loppuunmyyty
Alvinatur Roll-On Cbd 14Ml.** ** Alvinatur Roll-On Cbd 14Ml.
Alvinatur Roll-On CBD 14 ml.**
Normaalihinta €44,85 320,36 € / 100ml
Alennushinta €44,85 Normaalihinta €59,80
Säästät: -€14,95
320,36 € / 100ml

 

 
14 ml:n Alvinatur Roll-On CBD yhdistää CBD:n tehokkuuden luonnollisiin öljyihin jännitysten lievittämiseksi. Sen kätevä muoto mahdollistaa tarkan annostelun ja välittömän rentoutumisen. Ihanteellinen otettavaksi mukaan minne tahansa.

Koostumus

CBD-öljy, makeamanteliöljy, laventelin eteerinen öljy, piparmintun eteerinen öljy.

Käyttöohje

Levitä ihon haluttuihin kohtiin tarpeen mukaan. Hiero kevyesti. Ulkoiseen käyttöön.

Apteekkarin vinkki

Alvinaturin CBD-roll-on tarjoaa helpon tavan levittää CBD:tä paikallisesti. Käytä sitä paikalliseen kivunlievitykseen. Säilytä lasten ulottumattomissa. Vältä kosketusta silmiin.