• Alvarez Gomez Eau de Toilette Concentrate, 30 ml
-52%

Alvarez Gómez -tiivistetty partavesi, 30 ml

SKU-koodi198082
Tiivistetty eau de cologne, jossa on Álvarez Gómezin perinteinen raikas tuoksu.
Sisältää 30 ml.
Normaalihinta €2,90 9,67 € / 100ml
Alennushinta €2,90 Normaalihinta €5,98
Säästät: -€3,08
9,67 € / 100ml
Alvarez Gomez Eau de Toilette Concentrate, 30 ml
Alvarez Gómez -tiivistetty partavesi, 30 ml
Normaalihinta €2,90 9,67 € / 100ml
Alennushinta €2,90 Normaalihinta €5,98
Säästät: -€3,08
9,67 € / 100ml

 

 
Álvarez Gómezin tiivistetty eau de cologneon koko perheelle tarkoitettu unisex-tuote, jonka koostumus perustuu brändin perinteiseen tuoksuun.
Ihanteellinen käytettäväksi suihkun jälkeen.

Tuote sisältää ainutlaatuisen yhdistelmän luonnollisia eteerisiä öljyjä, jotka on uutettu tyypillisistä Välimeren alueen raaka-aineista, kuten sitruunasta, laventelista, geraniumista ja eukalyptuksesta.

Yli vuosisadan jälkeenkin sen perinteinen tuoksu on säilyttänyt alkuperäisen koostumuksensa.

Kenelle tuote sopii

Álvarez Gómezin tiivistetty kölnivesion unisex-tuote, joka sopii kaikille ihotyypeille.

Koostumus

-Tuoksuryhmä: sitruksinen ja aromaattinen.

-Tuoksun nuotit: Amalfin sitruuna, espanjalainen geranium, Provencen laventeli, eukalyptus ja eteeriset öljyt.