• Alqvimia Pae Wellness 10Ml.
-11%

Alqvimia Pae Bienestar 10 ml.

SKU-koodiAL8420471012951
Alqvimia Pae Bienestar 10 ml on hyvinvointituote, joka tarjoaa hyötyjä sekä keholle että mielelle. Sen ainutlaatuinen ja luonnollinen koostumus auttaa edistämään rentoutumista ja henkistä tasapainoa.
Normaalihinta €39,00 390,0 € / 100ml
Alennushinta €39,00 Normaalihinta €44,00
Säästät: -€5,00
390,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Alqvimia Pae Wellness 10Ml.
Alqvimia Pae Bienestar 10 ml.
Normaalihinta €39,00 390,0 € / 100ml
Alennushinta €39,00 Normaalihinta €44,00
Säästät: -€5,00
390,0 € / 100ml

 

 
Alqvimia Pae Bienestar 10 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään hyvinvoinnin ja henkisen tasapainon edistämiseen. Tämä luonnollisten eteeristen öljyjen sekoitus on suunniteltu lievittämään stressiä ja ahdistusta sekä parantamaan mielialaa. Se sisältää ainesosia, kuten laventelia, geraniumia ja ylang-ylangia, jotka tunnetaan rentouttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Levittämällä muutama tippa iholle tai hengittämällä tuoksua voi kokea rauhallisuuden ja tyyneyden tunteen. Tämä tuote on ihanteellinen niille, jotka etsivät luonnollista tapaa parantaa henkistä hyvinvointiaan.

Koostumus

Alqvimia Pae Bienestar 10 ml -tuote koostuu luonnollisten eteeristen öljyjen seoksesta.

Käyttöohje

Alqvimia Pae Bienestar 10 ml -tuotetta käytetään levittämällä muutama tippa tuotetta iholle ja hieromalla sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Suosittelemme käyttämään tuotetta aamuin ja illoin ihon puhdistuksen ja tonisoinnin jälkeen.