• Alqvimia Esprit De Parfum Seductive Man 10Ml.
-5%

Alqvimia Esprit De Parfum Seductive Man 10 ml.

SKU-koodiAL8420471012357
Alqvimia Esprit De Parfum Seductive Man on viettelevä miesten tuoksu. 10 ml:n pakkauksensa ansiosta tämä hajuvesi on täydellinen otettavaksi mukaan minne tahansa.
Normaalihinta €52,00 520,0 € / 100ml
Alennushinta €52,00 Normaalihinta €54,74
Säästät: -€2,74
520,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Alqvimia Esprit De Parfum Seductive Man 10Ml.
Alqvimia Esprit De Parfum Seductive Man 10 ml.
Normaalihinta €52,00 520,0 € / 100ml
Alennushinta €52,00 Normaalihinta €54,74
Säästät: -€2,74
520,0 € / 100ml

 

 
Alqvimia Esprit De Parfum Seductive Man on viettelevä hajuvesi, joka on suunniteltu erityisesti miehille. Tätä tuotetta käytetään tuomaan ripaus aistillisuutta ja vetovoimaa miehiseen persoonallisuuteen. Ainutlaatuisen ja lumoavan tuoksunsa ansiosta tämä hajuvesi sopii erinomaisesti sekä erityistilaisuuksiin että päivittäiseen käyttöön. Sen korkealaatuinen koostumus yhdistää luonnollisia ainesosia ja eteerisiä öljyjä, jotka luovat ainutlaatuisen ja pitkäkestoisen tuoksukokemuksen. Alqvimia Esprit De Parfum Seductive Man on täydellinen valinta miehille, jotka haluavat erottua joukosta ja jättää tuoksullaan kestävän vaikutelman.

Koostumus

Alqvimia Esprit De Parfum Seductive Man -tuote koostuu huolellisesti valituista luonnollisista ainesosista ja eteerisistä öljyistä, jotka yhdessä luovat viettelevän tuoksun miehille.

Käyttöohjeet

Käytä tuotetta levittämällä pieni määrä ranteisiin, kaulalle tai muualle kehoon, johon haluat tuoksun. Hiero kevyesti, jotta tuoksu imeytyy ihoon. Vältä silmiin joutumista ja pidä tuote lasten ulottumattomissa.