• Alphanova Aftersun 125Ml. Bio
-14%

Alphanova Aftersun 125 ml. Bio

SKU-koodiAL3760075070601
Alphanova Aftersun 125 ml Bio on luonnollinen ja luomutuote, joka on kehitetty rauhoittamaan ja hoitamaan ihoa auringonoton jälkeen. Se sisältää bioaktiivisia ainesosia, jotka kosteuttavat ja ravitsevat ihoa sekä lievittävät polttavaa tunnetta ja punoitusta. Lisäksi sen koostumus auttaa pidentämään rusketusta ja pitämään ihon pehmeänä ja joustavana.
Normaalihinta €13,70 10,96 € / 100ml
Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,85
Säästät: -€2,15
10,96 € / 100ml
Loppuunmyyty
Alphanova Aftersun 125Ml. Bio
Alphanova Aftersun 125 ml. Bio
Normaalihinta €13,70 10,96 € / 100ml
Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,85
Säästät: -€2,15
10,96 € / 100ml

 

 
Alphanova Aftersun 125 ml Bio on tuote, jota käytetään rauhoittamaan ja hoitamaan ihoa auringonoton jälkeen. Sen koostumus sisältää luonnollisia ja luomuainesosia, jotka auttavat kosteuttamaan ja ravitsemaan ihoa, lievittämään auringonpolttaman tunnetta ja ehkäisemään ihon kuoriutumista. Lisäksi tämä aftersun-voide auttaa pidentämään rusketusta ja pitämään ihon pehmeänä ja joustavana. Se sopii erinomaisesti käytettäväksi auringonoton jälkeen, jotta iho pysyy terveenä ja suojattuna.

Koostumus

Alphanova Aftersun 125 ml Bio -tuote koostuu luonnollisista ja orgaanisista ainesosista. Tietokannassa ei kuitenkaan anneta tarkkoja tietoja tuotteen tarkasta koostumuksesta.

Käyttöohje

Alphanova Aftersun 125 ml Bio -tuotetta käytetään levittämällä riittävä määrä tuotetta iholle auringonoton jälkeen. Hiero tuotetta kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Suositellaan toistamaan käyttöä useita kertoja päivässä tarpeen mukaan.

Apteekkarin neuvo

Tämän tuotteen varotoimiin kuuluu silmäkosketuksen välttäminen ja tuotteen säilyttäminen lasten ulottumattomissa. Lisäksi tuotetta ei suositella käytettäväksi, jos olet allerginen jollekin sen ainesosalle. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja ottaa yhteyttä lääkäriin, jos haittavaikutuksia ilmenee.