• Alpha Spirit Alpha Spirit Canine Primal 60% Wilderness 12Kg

Alpha Spirit Canine Primal 60 % Wilderness 12 kg

SKU-koodiAL8436586310851
Koirien kuivaruoka, jossa on 60 % villieläinten lihaa (iso pakkaus).
Normaalihinta €45,09 3,76 € / 1kg
Alennushinta €45,09 Normaalihinta €45,09
Säästät: -€0,00
3,76 € / 1kg
Loppuunmyyty
Alpha Spirit Alpha Spirit Canine Primal 60% Wilderness 12Kg
Alpha Spirit Canine Primal 60 % Wilderness 12 kg
Normaalihinta €45,09 3,76 € / 1kg
Alennushinta €45,09 Normaalihinta €45,09
Säästät: -€0,00
3,76 € / 1kg

 

 
Suuri koirien kuivaruokapakkaus, jossa on 60 % villieläinten lihaa; sopii erinomaisesti pitkäaikaiseen ja tasapainoiseen ruokavalioon.

Koostumus

Villiliha (60 %), vihannekset, hedelmät, öljyt, vitamiinit ja kivennäisaineet.