• Alecosor Naturcitina, 400 Gr
-60%

Alecosor Naturcitina, 400 g

SKU-koodiAL8422947061128
Lecitiiniä sisältävä ravintolisäjauhe, 400 g, joka on tarkoitettu keskittymiskyvyn ja henkisen suorituskyvyn tukemiseen.
Normaalihinta €10,30 2,58 € / 100gr
Alennushinta €10,30 Normaalihinta €25,75
Säästät: -€15,45
2,58 € / 100gr
Alecosor Naturcitina, 400 Gr
Alecosor Naturcitina, 400 g
Normaalihinta €10,30 2,58 € / 100gr
Alennushinta €10,30 Normaalihinta €25,75
Säästät: -€15,45
2,58 € / 100gr

 

 

Mikä on Alecosor Naturcitina, 400 g?

Lecitiiniä sisältävä ravintolisäjauhe, 400 g, joka on tarkoitettu tukemaan keskittymiskykyä ja henkistä suorituskykyä.

Tämä ravintolisä on suunnattu erityisesti muistin ja keskittymiskyvyn tukemiseen. Ennen sen käytön aloittamista on syytä arvioida sekä ravitsemukselliset tavoitteet että tuotteen koko koostumus, etenkin jos käytät jo muita ravintolisiä tai olet lääkehoidossa.

Tärkeimmät ominaisuudet ja ainesosat

Tuotteen nimessä ja kuvauksessa korostetaan lesitiiniä, minttua ja muita mainittuun ravitsemustavoitteeseen liittyviä ainesosia. Pakkausmerkinnöistä käy selvästi ilmi sisältämä määrä, mikä helpottaa valmistajan antamien ohjeiden noudattamista ilman arvailua.

  • Tärkeimmät ainesosat: lesitiini, minttu.
  • Pakkauskoko: 400 g

Alecosor Naturcitina, 400 g:n käyttöohjeet

Mittaa ohjeen mukainen määrä annostelijalla ja sekoita se veteen, johonkin muuhun juomaan tai ruokaan, jos pakkauksessa niin ohjeistetaan. Sekoita, kunnes seos on tasainen.

Suositukset ja varotoimet

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta ja pidä tuote lasten ulottumattomissa. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta raskauden tai imetyksen aikana, jos käytät lääkkeitä tai sinulla on diagnosoitu sairaus.