• Adranature Adra Hep-Detox 1L.
-23%

Adranature Adra Hep-Detox 1 l.

SKU-koodiAD8437023164020
ADRA HEP-DETOX 1 l on ADRANATURE-tuotemerkin tuote, jota käytetään maksan puhdistamiseen. Tämä nestemäinen valmiste on suunniteltu auttamaan maksan puhdistamisessa ja vahvistamisessa, mikä edistää sen moitteetonta toimintaa. Luonnollisista ainesosista valmistettu ja 1 litran pakkauksessa saatava tuote on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat parantaa maksan terveyttä tehokkaasti ja turvallisesti.
Normaalihinta €34,80 3,48 € / 100ml
Alennushinta €34,80 Normaalihinta €45,27
Säästät: -€10,47
3,48 € / 100ml
Adranature Adra Hep-Detox 1L.
Adranature Adra Hep-Detox 1 l.
Normaalihinta €34,80 3,48 € / 100ml
Alennushinta €34,80 Normaalihinta €45,27
Säästät: -€10,47
3,48 € / 100ml

 

 

ADRA HEP-DETOX 1 l on ADRANATURE-tuotemerkin tuote, joka on suunniteltu auttamaan maksan puhdistamisessa ja suojaamisessa. Maksa on elintärkeä elin, jolla on keskeinen rooli kehon puhdistumisessa, joten on tärkeää pitää se terveenä. Tämä tuote sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, joiden on osoitettu tukevan maksan toimintaa ja edistävän myrkkyjen poistumista kehosta. Keskeisiä ainesosia ovat muun muassa maarianohdake, artisokka, boldo ja voikukka, jotka tunnetaan maksaa puhdistavista ja suojaavista ominaisuuksistaan. ADRA HEP-DETOX 1 l on saatavana 1 litran pakkauksessa, ja sitä voidaan käyttää osana detoks-ohjelmaa tai säännöllisenä ravintolisänä maksan terveyden ylläpitämiseksi.

Käyttöohjeet

ADRANATURE ADRA HEP-DETOX 1l -tuotteen vähimmäiskäyttöohjeet ovat seuraavat: suositellaan ottamaan 30 ml (yksi mittalusikallinen) laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten ennen pääaterioita. Tuotetta voidaan käyttää kerran päivässä. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä. Muista, että on aina suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän tai hoidon aloittamista.