• A-Derma Exomega Allergo Emollient Balm 40 ml
-26%

A-Derma Exomega Allergo Emollient Balm 40 ml

SKU-koodi204790
Aderma Exomega Allergo emollient balm, indicated for atopic and sensitive skin. Soothes irritation and restores the skin barrier. Format of 40 ml.
Normaalihinta €11,10 27,75 € / 100ml
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€3,80
27,75 € / 100ml
A-Derma Exomega Allergo Emollient Balm 40 ml
A-Derma Exomega Allergo Emollient Balm 40 ml
Normaalihinta €11,10 27,75 € / 100ml
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€3,80
27,75 € / 100ml

 

 
Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me