• Activozone Activozone Ozone Oil 800Ip 50Ml.
-25%

Activozone Activozone Ozone Oil 800Ip 50 ml.

SKU-koodiAC5600493220197
Activozone Ozone Oil 800Ip 50 ml on tuote, joka sisältää otsoniöljyä, jolla on antioksidanttisia ja tulehdusta hillitseviä ominaisuuksia. Tätä öljyä voidaan käyttää erilaisten ihosairauksien hoitoon, kuten palovammoihin, haavoihin, akneen ja ekseemaan. Lisäksi se auttaa parantamaan verenkiertoa ja edistämään solujen uudistumista.
Normaalihinta €18,56 37,12 € / 100ml
Alennushinta €18,56 Normaalihinta €24,87
Säästät: -€6,31
37,12 € / 100ml
Loppuunmyyty
Activozone Activozone Ozone Oil 800Ip 50Ml.
Activozone Activozone Ozone Oil 800Ip 50 ml.
Normaalihinta €18,56 37,12 € / 100ml
Alennushinta €18,56 Normaalihinta €24,87
Säästät: -€6,31
37,12 € / 100ml

 

 
Activozone Activozone Ozone Oil 800Ip 50 ml on tuote, joka sisältää otsoniöljyä. Otsoni tunnetaan antimikrobisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään erilaisten ihosairauksien, kuten palovammojen, haavojen, haavaumien ja ekseeman, hoitoon. Se voi myös auttaa parantamaan verenkiertoa ja edistämään solujen uudistumista. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen tuotteen käyttöä.

Käyttöohjeet

Tätä tuotetta käytetään levittämällä pieni määrä Activozone Ozone Oil 800Ip -öljyä hoidettavalle alueelle ja hieromalla sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Suositellaan käytettäväksi kahdesti päivässä, mieluiten aamulla ja illalla.