• Activozone Activozone Ozone Oil 1200Ip 20Ml.
-60%

Activozone Activozone Ozone Oil 1200Ip 20 ml.

SKU-koodiAC5600493220142
Activozone Ozone Oil 1200Ip 20 ml on tuote, joka sisältää otsoniöljyä, jolla on antioksidanttisia ja tulehdusta hillitseviä ominaisuuksia. Tätä öljyä voidaan käyttää erilaisten ihovaivojen, kuten palovammojen, haavojen tai ärsytysten, hoitoon. 20 ml:n pullopakkaus tekee tuotteesta käytännöllisen ja helpon ottaa mukaan minne tahansa.
Normaalihinta €10,20 51,0 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €25,50
Säästät: -€15,30
51,0 € / 100ml
Activozone Activozone Ozone Oil 1200Ip 20Ml.
Activozone Activozone Ozone Oil 1200Ip 20 ml.
Normaalihinta €10,20 51,0 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €25,50
Säästät: -€15,30
51,0 € / 100ml

 

 
Activozone Activozone Ozone Oil 1200Ip 20 ml on tuote, joka sisältää otsoniöljyä. Otsoni tunnetaan antimikrobisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään erilaisten ihosairauksien, kuten palovammojen, haavojen, haavaumien ja ekseeman, hoitoon. Se voi myös auttaa lievittämään nivelkipuja ja -tulehduksia. Suosittelemme levittämään pienen määrän öljyä vaurioituneelle alueelle ja hieromaan sitä kevyesti, kunnes se imeytyy ihoon. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja kysyä lääkäriltä neuvoa ennen käyttöä.

Käyttöohjeet

Ravista ennen käyttöä. Levitä halutulle ihoalueelle ja hiero kevyesti, kunnes öljy on imeytynyt kokonaan.