• Acana Canine Adult Free-Run Duck 6 kg

Acana Canine Adult Free-Run Duck 6 kg

SKU-koodiAC064992571603
ACANA CANINE ADULT FREE-RUN DUCK 6KG on aikuisten koirien premium-kuivaruoka, jonka ainoana eläinproteiinin lähteenä on vapaasti kasvatettu ankka. Se sopii erinomaisesti ruoka-aineyliherkkyydestä kärsiville koirille.
Normaalihinta €60,49 1,01 € / 100gr
Alennushinta €60,49 Normaalihinta €60,49
Säästät: -€0,00
1,01 € / 100gr
Acana Canine Adult Free-Run Duck 6 kg
Acana Canine Adult Free-Run Duck 6 kg
Normaalihinta €60,49 1,01 € / 100gr
Alennushinta €60,49 Normaalihinta €60,49
Säästät: -€0,00
1,01 € / 100gr

 

 
ACANA CANINE ADULT FREE-RUN DUCK 6KG on korkealaatuinen ruokavalio, joka on suunniteltu täyttämään aikuisten koirien ravitsemustarpeet rajoitetuilla ja luonnollisilla ainesosilla. Reseptin ainoa eläinproteiinin lähde on vapaasti kasvatettu ankka, mikä helpottaa ruoansulatusta ja tekee siitä ihanteellisen valinnan koirille, joilla on allergioita tai ruoka-aineintoleransseja. Se sisältää huolellisesti valikoituja hedelmiä, vihanneksia ja kasviperäisiä ainesosia, jotka tarjoavat vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja, jotka ovat välttämättömiä yleisen hyvinvoinnin kannalta. Koska se ei sisällä viljaa, se edistää parempaa ruoansulatusta ja auttaa ylläpitämään vakaata energiatasoa. Lisäksi sen sisältämät omega-3- ja omega-6-rasvahapot edistävät ihon terveyttä ja turkin kiiltoa. Se on täysravintoinen ja tasapainoinen ruoka, joka ei sisällä keinotekoisia säilöntäaineita ja joka auttaa ylläpitämään koiran optimaalista fyysistä kuntoa.