• Acana Canine Adult Free-Run Duck 11 kg

Acana Canine Adult Free-Run Duck 11 kg

SKU-koodiAC064992571122
ACANA CANINE ADULT FREE-RUN DUCK 11KG on korkealaatuinen kuivaruoka aikuisille koirille, jonka ainoana eläinproteiinin lähteenä on vapaasti kasvatettu ankka. Se sopii erinomaisesti ruokaherkkyydestä kärsiville koirille.
Normaalihinta €104,03 0,95 € / 100gr
Alennushinta €104,03 Normaalihinta €104,03
Säästät: -€0,00
0,95 € / 100gr
Acana Canine Adult Free-Run Duck 11 kg
Acana Canine Adult Free-Run Duck 11 kg
Normaalihinta €104,03 0,95 € / 100gr
Alennushinta €104,03 Normaalihinta €104,03
Säästät: -€0,00
0,95 € / 100gr

 

 
ACANA CANINE ADULT FREE-RUN DUCK 11KG on korkealaatuinen ruokavalio, joka on suunniteltu täyttämään aikuisten koirien ravitsemustarpeet luonnollisilla ja rajoitetuilla ainesosilla. Se sisältää vapaana kasvatettua ankkaa pääasiallisena proteiinin lähteenä, mikä edistää lihasmassan kehitystä ja ylläpitoa. Se sisältää tuoreita hedelmiä, vihanneksia ja yrttejä, jotka tarjoavat yleiseen terveyteen välttämättömiä vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja. Viljaton resepti auttaa parantamaan ruoansulatusta ja sopii erityisen hyvin koirille, joilla on ruoka-aineintoleransseja tai -allergioita. Lisäksi se sisältää omega-3- ja omega-6-rasvahappoja, jotka edistävät tervettä ihoa ja kiiltävää turkkia. Tämä ruoka erottuu eläinproteiinipitoisesta koostumuksestaan ja siitä, että se ei sisällä keinotekoisia ainesosia, mikä takaa kattavan ja tasapainoisen ravitsemuksen.