Kokoelma:

Neck and neckline

  • Primaderm Xpert Collageneur Neck, 50 ml
    -28%

    Primaderm Xpert Collageneur Neck, 50 ml

    Normaalihinta €29,70 59,4 € / 100ml
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €41,30
    Säästät: -€11,60
    59,4 € / 100ml
  • Talika Bio Enzymes Mask Anti-Age Neck 12 G 1 sachet
    -23%

    Talika Bio Enzymes Anti-Age -kaulanamio 12 g, 1 pussi

    Normaalihinta €7,00 58,33 € / 100gr
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,10
    Säästät: -€2,10
    58,33 € / 100gr
  • Cosmoetica Mi Bella Face & Neck Lotion Spray 100Ml.
    -33%

    Cosmoetica Mi Bella Cara Y Cuello -suihke 100 ml.

    Normaalihinta €30,10 30,1 € / 100ml
    Alennushinta €30,10 Normaalihinta €44,93
    Säästät: -€14,83
    30,1 € / 100ml
  • Dr. Hauschka Regenerating Cream Neck & Décolleté 40Ml.
    -32%

    Dr. Hauschka Kaulan ja dekolteen uudistava voide 40 ml.

    Normaalihinta €52,10 130,25 € / 100ml
    Alennushinta €52,10 Normaalihinta €76,73
    Säästät: -€24,63
    130,25 € / 100ml
  • Neck & Décolleté Remoist, 40 ml
    -32%

    Remescar kaula ja dekoltee, 40 ml

    Normaalihinta €33,50 83,75 € / 100ml
    Alennushinta €33,50 Normaalihinta €49,46
    Säästät: -€15,96
    83,75 € / 100ml
  • Primaderm Xpert Face and Neck Kit
    -29%

    Primaderm Xpert -kasvo- ja kaulapaketti

    Normaalihinta €58,84 58,84 € / 100ml
    Alennushinta €58,84 Normaalihinta €82,60
    Säästät: -€23,76
    58,84 € / 100ml
  • Endocare Tensage Neck & Décolleté , 80 ml
    -22%

    Endocare Tensage kaula ja dekoltee, 80 ml

    Normaalihinta €46,93 58,66 € / 100ml
    Alennushinta €46,93 Normaalihinta €59,95
    Säästät: -€13,02
    58,66 € / 100ml
  • Skin Perfection 0,05 Retinol Treatment , 150 ml
    -10%

    Skin Perfection 0,1 Retinol-hoito, 150 ml.

    Normaalihinta €34,99 23,33 € / 100ml
    Alennushinta €34,99 Normaalihinta €39,00
    Säästät: -€4,01
    23,33 € / 100ml
  • Bottega Di Lungavita Vita-Age In Lifting Neck & Neckline 50Ml.
    -34%

    Bottega Di Lungavita Vita-Age In Lifting -kaula- ja dekolteevoide 50 ml.

    Normaalihinta €30,20 60,4 € / 100ml
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €45,68
    Säästät: -€15,48
    60,4 € / 100ml

Neck and décolleté cosmetics is a specialised section with items that combine technology, professional expertise and convenience to fit into your routine with visible results.

What are neck and décolleté cosmetic products for?

These products are aimed at improving your quality of life, helping to resolve specific discomforts, prevent complications or support your daily wellbeing with specialised and trusted options.

Key benefits for your wellbeing

In this category you can find items with safe formulas, pleasant textures, easy application and the backing of leading brands. Many are suitable for everyday use and recommended by healthcare professionals.

Buy with security and guarantee

At Farmaciasdirect you can buy neck and décolleté cosmetics with the peace of mind of buying from an authorised online pharmacy, with fast service and personalised attention.

Explore and choose your ideal cosmetics for neck and décolleté

Order now and take advantage of the benefits of buying products with proven efficacy and excellent ratings. Take care of your health with the guarantee of a professional and close service.